המלצת לקוחות

בשל צנעת הפרט בהליכי גישור ואימון, ההמלצות מוצגות ללא פרטים מזהים.

"הגעתי לתהליך הגישור ברצון עז לסיים את זה כמה שיותר מהר, עם עקרונות שנראו לי אז, בהתחלת התהליך, בלתי ניתנים לגישור.
לוקח זמן, הבנה, כבוד עצמי והדדי לסיים נישואים בצורה מכובדת ומכבדת. לפעמים יש את זה עמוק בפנים, אך נוכח הנסיבות קשה ומורכב להוציא את זה החוצה. שום מלים לא יוכלו לתאר את עוצמת ההוקרה  ואין סוף התודות שיש לי ליפעת ולשי על התהליך- גישור על פערים, סבלנות, הבנה אמיתית של שני הצדדים, יצירת תהליך שמבוסס על עקרונות, וכמובן, ולא פחות חשוב,תמיכה אינסופית בזמן התהליך. תודה!!! " (צ.  גישור גירושין)

"בתהליך של פרידה ופירוק תא משפחתי הרבה רגשות צפים ומציפים. בתוך ים הרגשות הזה ישנו רצון להתקדם לכדי יצירת הסכם שישרת את כל הצדדים. אתגר לא פשוט להגיע להסכמות, בתקופה בה בעיקר מורגשים הניגודים והדעות החלוקות. יפעת ושי אפשרו לנו להתקדם למרות הכל, למצוא מקום להתפשר, לחשוב יצירתית על אפשרויות ולהביא את הדברים מהבטן לראש. העקרונות שהביאו לתהליך אפשרו לנו לנהל דיאלוג מקדם ופתחו דלתות חדשות לדרכים שלא חשבנו עליהן. ולמרות שלא תמיד רואים זאת במהלך התהליך, הצלחת ההסכם לא נמדדת על פי  "מי משיג יותר", כי כשרצונותם של שני בני הזוג מקבלים ביטוי בהסכמות, אז זה באמת לטובת כולם ובפרט לטובת הילדים שבתמונה. אז תודה על הליווי החשוב." (ד.  גישור גירושין)

"את תהליך הגישור עברנו בליווים של שי ויפעת במשך שנה. להבדיל מתהליך גירושים בבית משפט, תהליך הגישור מאפשר יותר גמישות, קצב אישי וליווי אישי תוך התחשבות בצרכים וברצונות של שני הצדדים. השילוב של שי ויפעת הן בהיבט המקצועי, מגשרת ועו"ד והן בהיבט האישי תרם לתהליך. היכולת שלהם לשמור על אובייקטיביות ועדיין לתת לכל צד להרגיש שהם שם בשבילי, היא לא עניין מובן מאליו. הליווי כלל מפגשים משותפים וגם מפגשים עם כל צד בנפרד כדי לתת לכל צד להשמיע את שלו בלי המתח הנלווה למפגשים המשותפים. שי ויפעת, תודה על הליווי האישי, על ההקשבה והעזרה להתכנס לסגירת ההסכם. התהליך שלנו היה רווי מתח ורגשות לא פשוטים אבל בסופו של דבר, במבט לאחור, אני שמחה שלא בחרנו בדרך אחרת או בצוות אחר." (ש.  גישור גירושין)

״גירושים הם חוויה מטלטלת ומפחידה. היכולת של יפעת להיות קשובה ורגישה לכל אורך התהליך איפשרו לי להבין שלא הכל שחור ואפשר להמשיך הלאה. יפעת ידעה להעביר את הדיון מפסים של ״אני רוצה״ לפסים של ״אני צריך״ ועל ידי כך למקד את הדיון ולפתור חלק גדול מהמריבות המיותרות. האמפתיה והנחישות שלה איפשרו לנו להגיע לעמק השווה תוך שימת עתיד ילדינו במרכז. אפילו שהתהליך לא היה קצר,  המשכנו הלאה עם המון תקווה ושקט נפשי וקשר טוב בינינו. תודה ענקית יפעת. היית ממש נפלאה אלינו." (א.  גישור גירושין)

"ליפעת המקסימה הגעתי לאחר לידת בתי הבכורה, בעקבות המלצה של חברה שהבחינה שאני והזוגיות שלי במצוקה. שאלתי את יפעת אם אפשרי ואפקטיבי שאגיע לבדי. והיא הזמינה אותי לנסות.. מדהים איזה שינוי אפשר לחולל תוך זמן קצר כל-כך במערכת יחסים, ועוד שבן הזוג בכלל לא נוכח במפגש! יפעת לימדה אותי לזהות ולהוקיר את יתרונותיו של בן הזוג שלי, היא לימדה אותי לתקשר איתו בצורה יעילה תוך התייחסות לאופיו ודפוסי התנהגותו הספציפיים, היא סייעה לי להשיג את הזוגיות האידיאלית ששאפתי אליה, תוך התייחסות וטיפול גם במערכות היחסים האחרות המשמעותיות בחיי: הוריי, אחותי ואפילו בתי התינוקת. השינוי היה עצום והכלים שיפעת נתנה לי משמשים אותי עד היום במערכת היחסים הזוגית, כמו גם במערכות יחסים נוספות בחיי. יצאתי מיפעת עם הרגשה שהשמיים הם הגבול וההבנה שגם אם הכל נראה אבוד – תקשורת יעילה ומדויקת יכולה לשנות את פני הדברים מהקצה לקצה." (ג. אימון למערכות יחסים)

About the Author